Информационно-развлекательные порталы

1.  Світ новин за тиждень

Добавлено: 2014-11-08 08:35:55

Людина так збудована, що майже не може жити без новин. Особливо сучасна людина, яка почуває себе відповідальною за події як у своїй країні, так і по всьому світі.

Якщо поглянути на огляди свіжих новин з усієї України, можна побачити постійну присутність у стрічці новин інформації із фронту неоголошеної війни між Україною та Росією. Хоча Росія постійно наголошує на тому, що стоїть осторонь від цих ганебних подій. Але жодна нормальна людина у тверезому розумі не зможе сприйняти висловлювання про те, що танки, гради, інша важка військова техніка, а також боєкомплекти на спорядження до них просто випадково перетнули кордон України та Росії та загубилися.

2.  Новостной портал

Добавлено: 2014-07-10 06:42:29

Новостной портал replika.com сделает ваш досуг приятным и осведомленным. В меню "Политика" вы можете ознакомиться с последними событиями, которые затронули мир политических чиновников и т.п. Все самые последние новости ожидают вашего внимания. Здесь же размещены политическая аналитика и прогностика. Сайт обновляется и предоставляет новинки практически каждые 15 минут. Для вашего внимания множество самых горячих новостей со всего мира, которые проиллюстрированы и грамотно составлены. Экономика, общество, культура и даже спец темы 24 часа в сутки готовы вас удивлять и радовать своими новинками.